Szkło hartowane Samsung podstawą wyposażenia twojego smartfona

Czy chcesz odpowiednio zabezpieczyć swój telefon? Każdy upadek twojego telefonu na ziemie może okazać się brzemienny w skutkach. Rozbicie wyświetlacza, ułamanie się części obudowy i wiele innych może stać się trwałym uszczerbkiem twojego telefonu. Szkło hartowane Samsung powinno rozwiązać większość tego typu problemów.

Ochroń ekran swojego Samsunga

Wytrzymałe szkło hartowane Samsung to gwarancja doskonałej ochrony ekranu. Pasuje do wielu modeli koreańskiej marki, dzięki czemu zabezpiecza ekran urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi. Szkło hartowane Samsung jest odpowiednio dostosowane, tak aby ściśle przylegać do ekranu. To świetna ochrona przed otarciami, zarysowaniami, czy pęknięciami LCD.

Szkło hartowane Samsung posiada najwyższą twardość w skali Mohsa – 9h i jest pokryte specjalną powłoką oleofobową. To za jej sprawą w łatwy sposób można usunąć zabrudzenia i tłuste odciski po palcach, które zostały pozostawione na szklanej powierzchni. To szkło hartowane Samsung ma tylko około 0,3 mm grubości, więc nie wpłynie optycznie na wielkość całego urządzenia. Jest przezroczyste, dzięki czemu nie zaburza prawidłowego odbioru oryginalnego obrazu.

Zminimalizowanie ryzyka stłuczenia ekranu

Szkło hartowane Samsung jest ciekawą alternatywą na zastąpienie folii ochronnej, które wykazują mniejszą trwałość na zarysowania i uderzenia. Wystarczy, że nalepisz je na ekran swojego smartfona, co nie zajmie dużo czasu. W późniejszym czasie, jeśli zdecydujesz się na odklejenie szkła, to nie martw się o pozostawienie trudnych do zmycia plam.

W ten sposób zabezpieczony ekran będzie służył przez wiele lat, bez żadnych problemów. Całe akcesorium zapakowane zostało w ozdobny kartonik. Wewnątrz znajdują się instrukcje, które w prosty sposób przekażą wiedzę, w jaki sposób odpowiednio nałożyć szkło hartowane Samsung na ekran smartfona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *