Telefony Samsung najlepsze w każdym segmencie cenowym

Marka Samsung należy do jednych z najpotężniejszych na rynku elektronicznym. Praktycznie co roku prezentuje świetne urządzenia i utrzymuje swoją sprzedaż na bardzo wysokim poziomie. Telefony Samsung to silni gracze, z zachowaniem odpowiednich proporcji do tańszych urządzeń. Koreański producent posiada bardzo dobre modele telefonów w niemal każdym segmencie cenowym.

Samsung Galaxy J7 – telefony Samsung też potrafią być tanie

Jeśli chodzi o niską półkę cenową, to tutaj niepodzielnie królują chińskie marki. Konkurencyjny dla nich jest Samsung Galaxy J7, który jako jedyny z koreańskiej stajni można zakupić za niewysoką cenę. Posiada procesor Exynos 7870, ma 3 GB pamięci RAM, co wśród tanich urządzeń jest cechą wyróżniającą. Poza tym posiada 16  GB pamięci, nie da się ukryć, że nie jest to za wiele.

Telefony Samsung Galaxy J7 posiadają wyświetlacz 5,5 cala oraz rozdzielczość na poziomie 1080 na 1920 pikseli. Nabywcy chwalą sobie bardzo przyzwoitą baterię o pojemności 3600 mAh. To urządzenie można kupić bez umowy operatorskiej na poziomie 900 złotych. W ofertach abonamentowych może być to znacznie niższa kwota.

Średni nie znaczy gorszy, Samsung Galaxy A5 wybija się ponad przeciętność

Zdaniem wielu, telefony Samsung zdecydowanie lepiej prezentują się w nieco wyższych widełkach cenowych. Kapitalną serią w tym przypadku jest Samsung Galaxy A5, który robi bardzo dobrej jakości zdjęcia, kręci niezłe filmy, a co roku ulega przeobrażeniom na lepsze. Telefony Samsung są dopasowywane do panujących światowych trendów, także pod względem wzornictwa.

Samsung Galaxy A5 jest bardzo dobrym wyborem pod wieloma względami, ekran tego urządzenia ma rozmiar 5,2 cala, a rozdzielczość na poziomie 1080 na 1920 pikseli. Bardzo szybko funkcjonuje za sprawą ośmiordzeniowego procesora Samsung Exynos 7880 wraz z 3 GB pamięci RAM. Wbudowana pamięć to już 32 GB, z czego 23,1 GB tak naprawdę jest do wolnego użytkowania. Te telefony Samsung pracują na Androidzie 8.0 Oreo, co oznacza, że system jest regularnie aktualizowany.

Jeden z najmocniejszych modeli – Samsung Galaxy S7

Choć ten model jest odrobinę starszy, to jeszcze do niedawna stanowił potęgę wśród wszystkich produktów koreańskiej marki. Samsung Galaxy S7 robi kapitalne zdjęcie, a zewnętrzna obudowa tego telefonu w ogóle nie straciła na aktualności. Jeśli chcemy zakupić tego typu telefony Samsung, to możemy pozyskać nieużywany za 1500 złotych.

Samsung Galaxy S7 nadal jest bardzo popularny, głównie za sprawą 4 GB pamięci RAM, co na tym poziomie cenowym jest bardzo dobrym wynikiem. Poza tym wewnątrz pracuje ośmiordzeniowy procesor Exynos 8890. Niestety mankamentem może okazać się niewielka ilość wbudowanej pamięci RAM, bo jedynie 32 GB oraz słabą baterię o mocy 3000 mAh. Te niedoskonałości przykrywa bardzo dobrej jakości ekran Amoled z przekątną 5,1 cala. Rozdzielczość z kolei to 1440 na 2560 pikseli.

Telefony Samsung zmieniają kurs – innowacyjny Samsung Galaxy A8

Koreańska marka zmienia swoją strategię. Model A5 został zastąpiony linią A8. To nadal średnia półka cenowa, ale tak naprawdę powinna w tym przypadku być nazywaną premium. Telefony Samsung ze względu na swoją silną pozycję na rynku mogą kosztować zdecydowanie mniej niż są rzeczywiście warte.

Tak też jest w przypadku Samsung Galaxy A8, gdyż mamy tutaj do czynienia z przekątną 5,6 cala z rozdzielczością 2220 na 1080 pikseli. Wewnątrz pracuje 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci na dane użytkownika. Nie można zapomnieć również o ośmiordzeniowym procesorze Exynos 7885. Wadą tego modelu może być przeciętna bateria o mocy 3000 mAh.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *